علی رغم وجود کرونا فعالیتهای فرهنگی شهرداری لنگرود برقرار و مورد اقبال عمومی است

سید مهدی رجایی شهردار لنگرود در گفتگو با خبرنگار فرکانس نیوز با بیان این مطلب که در مسائل فرهنگی و مذهبی، سازمان‌ها و نهادهای بسیاری به عنوان متولیان اصلی فعالیت می کنند، اظهار داشت: مجموعه شهرداری یک دستگاه خدمات رسان است که فعالیت های فرهنگی تنها بخشی از وظایف زیادی ایست که بر عهده دارد؛ اما با این وجود به عنوان راس هرم مدیریت شهری در تمامی برنامه های فرهنگی- مذهبی،ورزشی و اجتماعی فعالیت جدی و پیشگامانه دارد.
رجایی افزود: امسال به دلیل شیوع کرونا، شکل برنامه های فرهنگی مجموعه شهرداری تغییر یافته و به صورت برگزاری جشنواره ها و مسابقات مجازی و…. بوده که در این راستا از ابتدای سال برنامه هایی زیادی برگزار شده و مورد استقبال بسیار خوب شهروندان نیز واقع شده است.

وی عنوان کرد: شهرداری لنگرود  به‌منظور توسعه‌بخشی به فعالیت‌های تبلیغی،مذهبی در اعیاد و سوگواری‌ها در این دوره از شوراها اقدامات خود را افزایش داده است که در این راستا فقط تبلیغات محیطی مناسبت ها بیش از چندین برابر سالهای گذشته انجام شده است.
رجایی با بیان اینکه  شهرداری لنگرود برنامه های نشاط اجتماعی را علی رغم برخی مخالفت ها، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، برگزار کرد که آن هم با اقبال ویژه و چشمگیر شهروندان خوب لنگرودمواجه و موجب شد در روزهای سخت ، یک خاطره خوش در حافظه جمعی مردم ماندگار شود.
وی همدلی را حلقه اصلی زنجیره موفقیت در مدیریت مطلوب شهر دانست و گفت تمامی دستگاه ها و نهادهای شهری اعم از خدمت رسان و اجرایی و عمرانی، باید فارغ از مباحث حاشیه ای، همدل و همراه باشند تا اتفاق های بزرگ و ماندگار برای شهر رقم بخورد. شهرداری نیز با همین رویکرد همواره در کنار دیگر دستگاه های متولی به اجرای برنامه ها با موضوعات مختلف پرداخته است و به بحمد الله نتیجه اش نیز ابراز رضایت نماینده معزز، فرماندار و امام جمعه و حتی مسئولین استانی و کشوری گردیده است
شهردار لنگرود در پایان یاد آور گردید موضوعات فرهنگی را باید با نگاهی مثبت ارزیابی کرد چرا که فعالیت‌های این بخش منجر به کاهش آسیب‌های اجتماعی می گردد.

خبرنگار : آمنه چعفری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس
طراحی شده توسط : شاهین مشایی