فرماندار لاهیجان در نخستین روز از هفته ناجا: بخش عظیمی از نعمت بی بدیل اقتدار جمهوری اسلامی ایران، نشات گرفته از تلاش‌های هوشمندانه نیروی انتظامی است.

به گزارش پایگاه خبری فرکانس نیوز؛ یونس محمودی در مراسم صبحگاه مشترک ناجا شهرستان لاهیجان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران به لطف خداوند، برکت خون شهدا، رهنمود های حضرت امام (ره) و حمایت های مقام معظم رهبری و ایستادگی و فداکاری ملت شریف، بیش از پیش مقتدر، استوار، پاینده و مانا به راه خود ادامه خواهد داد و دشمنان را مایوس خواهد کرد.

وی ناجا از را موفق ترین ارکان امنیتی نظام جمهوری اسلامی دانست و اذعان داشت: کشور ایران از امن ترین کشور های منطقه است.

فرماندار لاهیجان، نیروی انتظامی را مدافع حدود و ثغور ارزش های دینی و الهی، عنوان کرد و افزود: صحت تندرستی و امنیت در حوزه های مختلفی نظیر اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اخلاقی می تواند ضامن بقا، دوام و استمرار نظام جمهوری اسلامی شود.

محمودی به حفظ ارزش و اخلاق در جامعه تاکید کرد و گفت: همه ما باید در کنار هم، راه تعالی، پوشش و تعامل را بپیماییم.

وی با بیان اینکه شکوفایی استعدادها در سایه امنیت تحقق می یابد، ادامه داد: ملت ایران محکم تر، هوشمندانه تر و توانمند تر از گذشته خواهند درخشید.

محمودی گفت: بخش عظیمی از نعمت بی بدیل اقتدار جمهوری اسلامی ایران، نشات گرفته از تلاش‌های هوشمندانه نیروی انتظامی است که همچون شهید حسن پاینده خاضعانه جان بر کف اخلاص نهاده و از امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حراست و محافظت نموده اند و هفته نیروی انتظامی، فرصت مناسبی برای یادآوری این مجاهدت‌ها و جانفشانی‌ها است.

رییس شورای تامین شهرستان لاهیجان در پایان افزود: نیروی خدوم انتظامی در دیگر بخش ها نیز حضوری موثر و تعیین کننده دارد که یکی از جلوه های پرفروغ آن را می توان در روند مقابله با بیماری کرونا در ماه های اخیر مشاهده کرد که همینجا از مجموعه تلاش ها و مساعی این نیروی پرتلاش در راستای اجرای مصوبات ستاد شهرستانی مبارزه با کرونا قدردانی می کنم. 

گفتنی است در پایان این مراسم با حضور فرماندار لاهیجان میدانی در جلوی ستاد انتظامی شهرستان به نام شهید عرصه امنیت حسن پاینده نامگذاری و افتتاح شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس
طراحی شده توسط : شاهین مشایی