رییس خانه صنعت، معدن و تجارت استان گیلان:چرا نوک پیکان به سمت تولید و واحدهای صنعتی گیلان نشانه رفته است؟!

  اینگونه قطعی های مکرر و چند ساعته برق در صنایع استان گیلان سابقه ندارد/ قطع مداوم و مکرر برق  هر لحظه واحدهای صنعتی گیلان را تهدید می کند

به گزارش فرکانس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اسرار امروز، فرحمند پور علی رییس خانه صنعت ، معدن و تجارت استان گیلان در پی اعتراضات جمعی از صاحبان صنایع این استان در خصوص قطع چند ساعته برق و خاموشی های بدون برنامه در یک گفتگوی تلفنی گفت: قطع برق و گاز صدمات جبران ناپذیری به پیکره صنعت گیلان وارد کرد .

پورعلی  با بیان اینکه متاسفانه بصورت مکرر و روزانه شاهد قطع پی در پی جریان برق در واحدهای صنعتی گیلان هستیم، خاطرنشان کرد: در شرایط سخت و طاقت فرسای تحریم و جنگ اقتصادی و تحمل مضاعف بحرانهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا، قطع مداوم و مکرر برق  هر لحظه واحدهای صنعتی گیلان را تهدید می کند.

رییس خانه صنعت ، معدن و تجارت استان گیلان با بیان اینکه اکنون در گردنه حساسی قرار داریم و هر لحظه با ادامه روند خاموشی ها امکان تعطیلی واحدهای صنعتی وجود دارد، تاکید کرد: اینکه چرا جریان برق غیر ضرور برقرار است  و نوک پیکان قطعی برق به سمت تولید و واحدهای صنعتی نشانه رفته، مشحص نیست؟!

پور علی با اشاره به اینکه اینگونه قطعی های مکرر و چند ساعته برق در صنایع استان گیلان سابقه ندارد، گفت: خانه صنعت، معدن و تجارت استان گیلان مجدانه پیگیر حقوق تولید کنندگان برابر ماده 25 قانون بهبود مستمر فضای کسب و کار است.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به مکاتبه خانه صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با استاندار گیلان، یادآور شد: از دکتر ارسلان زارع درخواست داریم فورا فکری برای جلوگیری از قطع مکرر و چند ساعته برق صنایع گیلان بکند تا جلوی عواقب خطرناک آن گرفته شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس
طراحی شده توسط : شاهین مشایی