بازدید فرماندار املش از احداث چاه آب کشاورزی در روستای چمنستان


صبح روز سه شنبه ۵ اسفند ، محمد رنجبر نیاول فرماندار املش بهمراه معاون عمرانی،بخشدارمرکزی،مدیرجهادکشاورزی
و مدیر آب شرق دور از چاه درحال حفاری روستای چمنستان بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری املش، این پروژه بدنبال خشکسالی تابستان سال گذشته وخسارت وارده ناشی از خشکسالی به مزارع برنج روستاهای پایین دست و در پی قول مساعد مسئولین شهرستان،بمنظور حفریک حلقه چاه به کشاورزان وبهره برداران روستای چمنستان درحال اجرا و به مراحل پایانی خود نزدیک میباشد.
مهندس رنجبر در این بازدید گفت: روستای چمنستان هرساله به دلیل کمبود آب ناشی از خشکسالی دچار مشکلات عدیده کم آبی بود،که این امر موجب ایجاد آسیب ها و تنش آبی برای مردم و کشاورزان عزیز می گردید و لزوم احداث یک چاه آب را بیش از پیش نمایان می ساخت.
باتوجه به بازدیدهای مکرری که از سال گذشته از مزارع خشک این روستا داشتیم لذا به مردم خوب این منطقه قول دادیم که ان شاالله باهمکاری و همراهی همه مردم،دهیار محترم و پیمانکار عزیز این مشکل را مرتفع نماییم.

فرماندار املش افزود: احداث این چاه به عمق چهل متر با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان برای آبیاری ۶۰ هکتار شالیزار در حال انجام و مراحل پایانی است.
لازم بذکر است فرماندار شهرستان املش در این بازدید از زحمات و تلاش های پیگیر مهندس یامینی پیمانکار پرتلاش و باتجربه این پروژه ، دهیار و اعضاء شورای اسلامی خصوصا صبر و شکیبایی مردم خوب این روستا تقدیر و تشکر و قدردانی کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس
طراحی شده توسط : شاهین مشایی