پیگیری تسریع در اجرای پروژه کمربندی شهر املش

به گزارش روابط عمومی شهرداری املش حجت‌الاسلام صفری ملک میان در نشست با سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر املش ضمن تاکید بر تسریع در اجرای پروژه کمربندی شهر املش و تامین اعتبارات آن گفت: آسفالت معابر خاکی و کوچه‌های شهر املش از دیگر موضوعاتی که به جد مورد پیگیری قرار دارد‌.
محمد صفری ملک میان نماینده مردم شهرستانهای رودسر و املش در مجلس امروز چهارشنبه ۱۵ تیر در نشست با سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر املش اظهار داشت: مشکلات حوزه شهری از جمله مواردی است که به جد پیگیر رفع آن در سطح استانی و ملی هستیم و در این راه از هیچ تلاشی مضایقه نخواهیم کرد.
نماینده مردم شهرستانهای رودسر و املش در مجلس پروژه کمربندی شهر املش را از جمله نیازهای ضروری این منطقه ذکر کرد و ضمن اشاره به پیگیری‌هایی که در همین خصوص درحال انجام است عنوان کرد: این پروژه از جمله پروژه‌های سنگین املش است که اجرای آن به اعتبارات و منابع مالی زیادی نیاز دارد.
صفری ملک میان با تاکید بر اینکه به علت تنگناهای مالی و اقتصادی دولت، جذب اعتبارات برای هر طرح و پروژه‌ای به رایزنی گسترده نماینده نیاز دارد افزود: بسیاری از اقدامات و طرحها بدون پیگیری به سرانجام نمی‌ رسد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس
طراحی شده توسط : شاهین مشایی