خداحافظی مردم شهر کومله با کوچه های خاکی تا پایان سال آینده


در نخستین روز از هفته دولت آیین افتتاحیه پروژه های شهرداری کومله با حضور فرماندار لنگرود و امامان جمعه لنگرود و کومله و جمعی از مسئولین و مردم شهر و اصحاب رسانه برگزار گردید.
دکتر منوچهر مهدی پور شهردار کومله ضمن تهنیت هفته دولت و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اذعان داشت: برخی از ویژگی های دولت انقلابی دکتر رئیسی به مانند ارتباط گرفتن مستقیم با مردم، تلاش در جهت کاهش فاصله بین مردم و مسئولین، عدالت اجتماعی و دیگر
منش ها و ارزش های ایشان مردم را به یاد شهید رجایی می اندازد.
وی افزود وظیفه ما اینست که دربین مردم باشیم و با عملکرد جهادی، بذر امید را در دل مردم بکاریم.

دکتر منوچهر مهدی پور در ادامه سخنانش با بیان اینکه تعداد ۲۵ پروژه با اعتبار ۲۵ میلیارد تومان به مناسبت هفته دولت امسال به بهره برداری رسیده است ،افزود : معتقدم که تمام کارهای اجرایی مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر در سایه همدلی و همزبانی و همگرایی بین ما شکل گرفته است.
وی خاطر نشان کرد: نهضت آسفالت در کل کوچه ها و معابر این شهر ادامه خواهد داشت و تا سال ۱۴۰۲ کوچه خاکی در سطح شهر کومله نخواهیم داشت.
شهردار کومله در پایان یاد آور شد : هفته دولت، فرصتی است تا ما اندکی تامل کنیم و رنج و تلاش مسئولان متعهد کشور را ارج نهیم، خدمت های نادیدنی دولتمردان خدمتگزار و صاحب منصبان درد آشنا را سپاس گوییم و به همه تلاشگران و زحمتکشان نظام جمهوری اسلامی خسته نباشید بگوییم.

در ادامه این مراسم حجت السلام والمسلمین محیطی امام جمعه کومله ضمن تقدیر از عملکرد عمرانی شهرداری کومله اظهار داشت:
در آغاز تصدی شهردار محترم  به ایشان لقب قهرمان مدیریت شهری  دادم  و امروز به همگان ثابت شد چگونه میتوان با عملکرد جهادی در قلب مردم راه یافت و لقب قهرمان را در اذهان مردم ساخت.
گفتنی است در پایان مراسم دکتر جلالی فرماندار لنگرود در سخنانی کوتاهی از تلاشهای شبانه روزی مجموعه شهرداری کومله تقدیر نمودند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس
طراحی شده توسط : شاهین مشایی