درششمین روز از هفته دولت پروژه های شهرداری چاف و چمخاله افتتاح و به بهره برداری رسید

در ششمین روز از هفته دولت پروژه های شهرداری چمخاله افتتاح و به بهره برداری رسید. آیین افتتاح پروژه ها با حضور فرماندار شهرستان لنگرود، جمعی از مسئولین ادارات شهرستان و اصحاب رسانه در ورزشگاه شهر برگزار گردید.

شهردار چاف و چمخاله در این مراسم ضمن تهنیت هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت : هفته دولت فرصتی است تا مردم از عملکرد و تلاش مسئولین مطلع شوند در همین راستا شهرداری چاف وچمخاله به همت پرسنل زحمت کش خود و همدلی و وفاق اعضای شورای اسلامی گام‌های ارزنده ای در راستای ارتقا رفاه شهروندان برداشته لذا بهره برداری از پروژهای ذیل گوشه ای از تلاش های شبانه روزی این عزیزان میباشد
1_اجرای آسفالت کوچه های حسین آباد
2_اجرای آسفالت کوچه های چمخاله
3_اجرای آسفالت کوچه های بالا چاف
4_اجرای آسفالت کوچه های خزر چاف
5_اجرای آسفالت کوچه نارنجستان 6
6_نصب فرش موزاییک در سطح شهر
7_اجرای جدول گذاری در سطح شهر
8_اجرای ادامه رفوژ بلوار چاف و چمخاله از جلو پادگان شهید املاکی به سمت چاف
9_شن ریزی و زیرسازی کوچه های سطح شهر چاف و چمخاله
حسین ابراهیمی خاطر نشان کرد: شهر چاف و چمخاله به علت دارا بودن جاذبه هاي طبيعي همچون دریا… و دارا بودن پتانسیل جذب گردشگر می‌تواند به قطب گردشگری منطقه تبدیل گردد.
شهردار چاف و چمخاله اذعان داشت: پروژه مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران چمخاله که امروز شاهد افتتاح آن هستید با مشارکت بخش خصوصی با صرف هزینه ۴۵۰ میلیون تومان، در زمینی به مساحت ۱۲۰۰متر مربع و بهره گیری از الیاف چمن مصنوعی، به منظور توسعه و گسترش فضای ورزشی و پاسخگویی به نیاز تفریح جوانان منطقه به ثمر رسید.

ابراهیمی سپس یاد آور شد: محور فعالیتهای شهرداری و اعضای شورای شهر همدلی و وحدت است و اهتمام ویژه ما فراهم نمودن زیرساخت ها است.

شهردار چاف و چمخاله با بیان اینکه پروژه‌های شهرداری در بخش‌های مختلف عمرانی، فرهنگی، ورزشی و خدماتی در حال انجام است، خاطرنشان کرد: جا دارد از فرماندار محترم جهت همکاری و حمایت در موضوع تنظیف و ضایعات برداری رودخانه چمخاله که بسیار از لحاظ زیست محیطی حائز اهمیت است قدردانی کنم، این پروژه اکنون با جدیت در حال اجراست و امیدوارم همه ارگان‌های مرتبط مشارکت ویژه ای را تا اتمام کار با شهرداری داشته باشند تا نگرانی های موجود در خصوص موضوع ریشه کن کردن سنبل آبی مرتفع گردد.

ابراهیمی افزود : توسعه گردشگري شهري برای شهرهایی مثل چاف و چمخاله که جز مقاصد گردشگری محسوب می شوند نیازمند حمایت های قوی مسئولین استانی و کشوری است چرا که پايداري در گردشگري شهري، مستلزم توجه نظام مند به ابعاد فني، فرهنگي، سياسي، اقتصادي و زيست محيطي است تا استفاده از جاذبه هاي گردشگري، مطابق با نياز امروز و به منظور حفظ و ماندگاري اين منابع براي آيندگان باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس
طراحی شده توسط : شاهین مشایی