در آخرین روز از هفته دولت اولین بازارچه دائمی صنایع دستی و هنرهای سنتی در محل پارک کودک شهرشلمان در قالب ده غرفه به بهره‌برداری رسید

ناصر رنجبر سرپرست شهرداری شلمان در آیین افتتاح بازارچه دائمی هنرهای سنتی و صنایع دستی ضمن تهنیت هفته دولت و گرامی داشت یاد خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: احداث این غرفه ها علاوه بر ایجاد شغل و ارائه محصولات بومی و صنایع دستی باعث جذب گردشگر و رونق اقتصادی شهر خواهد شد. لذا صمیمانه از همکاری میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری تقدیر می نمایم. وی افزود؛ از اهمیت این بازارچه میتوان به دائمی بودن آن اشاره کرد لذا در این بازارچه علاوه بر فروش صنایع دستی و محصولات بومی موجب رونق کسب و کار و ایجاد اشتغال پایدار در سطح شهر می شود ضمن اینکه شاهد حضور بیشتر گردشگران به این شهر تاریخی ابریشم خواهیم بود .


ناصر رنجبر با بیان اینکه در این غرفه ها زمینه برای اشتغال جوانان و مهارت آموزش هنرهای سنتی نیز وجود دارد، افزود : امیدوارم با رشد و توسعه صنايع دستي گام هاي موثري در جهت ايجاد فرصت هاي ‏شغلي برداشته باشیم.

سرپرست شهرداری شلمان اذعان داشت: در ادامه مسیر با اتحاد و همدلی اعضای شورای اسلامی شهر شلمان و تلاش بی وقفه پرسنل زحمتکش شهرداری در راستای توسعه آبادانی شهر گام خواهیم برداشت. فرماندار شهرستان لنگرود نیز ضمن بازدید غرفه ها از عملکرد شورای اسلامی و سرپرست شهرداری شلمان در احداث این بازارچه تمجید نمود.

دکتر جلالی ابراز امیدواری نمودند: باتوجه به تجارب ارزنده آقای رنجبر همچنین تلاش اعضای شورای اسلامی ، آینده روشنی برای شهروندان شهر شلمان رقم خواهد خورد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس
طراحی شده توسط : شاهین مشایی