افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرداری رانکوه در آخرین روز از هفته دولت

پارک شهر رانکوه میزبان افتتاح چهار پروژه شهرداری این شهر با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال بود، آیین افتتاح این پروژها با حضور فرماندار ، بخشداران و جمعی از مسئولین و اصحاب رسانه شهرستان برگزار گردید.

ریاست شورای اسلامی شهر رانکوه ضمن تهنیت هفته دولت و خیر مقدم مدعوین در سخنان کوتاهی از تلاش مهندس قهرمانی شهردار شهر رانکوه و حمایت فرماندار شهرستان املش تقدیر نمود در ادامه این مراسم شهرام قهرمانی شهردار شهر رانکوه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اذعان داشت: هفته دولت بهترین فرصت برای تبیین گفتمان و بیان دستاوردها و خدمات نظام اسلامی است. وی افزود هفته دولت یادآور یک دولت مکتبی و مردمی و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر است.


مهندس قهرمانی اهم پروژهای انجام شده توسط شهرداری رانکوه را به شرح ذیل عنوان نمود.
اجرای زیر سازی و اسفالت خیانهای شهید رجایی، بلوار شهید سلیمانی حدفاصل بخشداری تا میدان شهدا، خیابان امام خمینی محدوده میدان اسماعیل گوابر، کوچه های ایثار، خیبر، سبزینه، شهید فرهمند میدان شورا ابتدای بلوار غدیر، شهید صفری بن بست اول و دوم، میدان شهدا به سمت شهرداری با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال، دیوار سازی حاشیه رودخانه کیارود با اعتبار ۸ میلیارد ریال و طراحی، اجرا و نگهداری پارک کودک با اعتبار ۵ میلیارد بخشی از پروره های شهرداری رانکوه در ادامه به افتتاح پروژه لوله گذاری معابر اشاره کرد و گفت: در فاز اول، اجرای طرح لوله گذاری خیابان صنعت با ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال به اتمام و برای فاز دوم آن کوچه سپاه و بلوار غدیر با براورد اعتبار ۱۳ میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.

قهرمانی در ادامه سخنانش از صبوری مردم خونگرم و ولایت مدار شهر کومله تقدیر نمود و افزود مردم شهید پرور شهر کومله لایق بهترین ها هستند لذا تمام تلاش اینجانب و اعضای شورای اسلامی شهر در جهت رفاه و ارتقا توسعه شهر می‌باشد تا بتوان رضایت مردم این شهر را فراهم آوریم .

قهرمانی در پایان ضمن قدردانی از حمایت های فرماندار، امام جمعه و اعضای شورای تامین شهرستان گفت حمایت مسولین قطعا سبب تسریع پیشبرد اهداف ترسیمی ما خواهد بود.

فرماندار شهرستان املش با تمجید از عملکرد شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رانکوه گفت: اتحاد و انسجام و همدلی مجموعه شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر رانکوه سزاوار ستایش است وی با ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده توسط شهرداری رانکوه اظهار داشت : باید به آقای شهردار خدا قوت گفت تلاش ایشان بسیار قابل به تقدیر است وی با اشاره به فعالیت های عمرانی انجام شده افزود شهر رانکوه به سرعت درحال پیشرفت است و از این رو تلاش مسئولین شهری این شهر مشهود و قابل به تقدیر است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس
طراحی شده توسط : شاهین مشایی