افتتاح پروژه‌های شهرداری لنگرود در آخرین روز از هفته دولت

آیین افتتاح پروژه‌های شهرداری لنگرود با حضور فرماندار شهرستان لنگرود، جمعی از مسئولین شهرستان و اصحاب رسانه در پارک انزلی محله این شهرستان برگزار گردید.

ریاست شورای اسلامی شهر لنگرود در سخنانی کوتاهی ضمن تبریک هفته دولت اظهار داشت ۳۱ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان در هفته دولت سال جاری توسط شهرداری لنگرود به بار نشست. وی ضمن اشاره به ساماندهی دست فروشان سطح شهر و رفع سد معبر نیز افزود: برای این پروژه تا کنون بیش از ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه گردیده است که افتتاح و بهره برداری از این پروژه مهم مساعدت فرماندار شهرستان لنگرود را می طلبد که امید است به زودی شاهد آن باشیم.

در ادامه مصطفی طالبی سرپرست شهرداری لنگرود ضمن تهنیت هفته دولت و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اذعان داشت:
در اجرای پروژه های عمرانی شهرداری لنگرود با وجود اینکه تنها یک میلیارد و سیصد میلیون تومان تخصیص اعتبار از محل تملک استانی داشتیم لکن توانستیم ۲۱ پروژه توسعه عمران شهری را با اعتبار ۶۰ میلیارد تومان به ثمر برسانیم لذا مابقی هزینه کرد تماما از طریق درآمد زایی داخلی شهرداری بوده است
وی با اشاره به پروژه پارک انزلی محله گفت :
احیا و بازسازی پارک انزلی محله با مساحت ۸۵۰ متر با اعتبار ۸۰۰ میلیون تومان انجام شده که هم اکنون در اختیار مردم این منطقه قرار گرفته است.
وی اهم عملیات انجام شده در پروژه پارک انزلی محله را به شرح ذیل عنوان نمود: زیرسازی و شن ریزی، نصب کف پوش، تامین روشنایی، نصب نیمکت، خرید وسایل بازی کودکان که ظرف مدت یک هفته نصب خواهد شد.

سرپرست شهرداری لنگرود در تشریح مهمترین اقدامات شهرداری و شورای اسلامی شهر گفت : ۴۱ مورد آسفالت کوچه های معابر با مساحت ۵۰ هزار مترمربع به ارزش ۲۷/۵ میلیارد تومان، بتن ریزی کوچه های سطح شهر ۱۳ مورد به مساحت ده هزار متر مربع ۴/۵ میلیارد تومان ، لوله گذاری سطح شهر ۱۶ مورد هزار و ۸۰۰ متر طول با هزینه سه میلیارد و ۲۴ میلیون تومان، دیوار سازی رودخانه طی دو مرحله ۳ میلیارد تومان از جمله این پروژه هاست.
شن ریزی کوچه ها ۳۶ مورد با  ۴.۵ میلیارد تومان، پیاده روسازی سه هزار ۵۰۰ متر مربع با ۲ میلیارد تومان، لکه گیری آسفالت در سطح شهر ۱۳ میلیارد تومان از دیگر پروژه های افتتاحی شهرداری در هفته دولت است.

وی ادامه داد : چهار میلیارد و ۲۸۵ میلیون تومان کارهای عمرانی در قالب روکش آسفالت خیابان سلمان فارسی، کوچه  پیام انزلی محله، شجاع، لایروبی رودخانه حد فاصل آتش نشانی شماره ۲  با ۲۵۰ میلیون تومان، احداث و بازسازی پارک انزلی محله، لکه گیری آسفالت سه هزار و ۵۰۰ متر مربع است.

فرماندار  لنگرود در مراسم افتتاح پروژه های شهرداری لنگرود گفت : درشهرستان لنگرود  ۳۰۰ میلیارد تومان پروژه افتتاح شده که تنها در هفته دولت امسال ۱۸۹ میلیارد تومان پروژه به بهره برداری رسید.

دکتر جلالی با اشاره به پروژه افتتاحیه پارک انزلی محله افزود : طی نشستی که با اهالی این منطقه طی چند ماه گذشته داشتیم با بررسی و الویت بندی معضلات منطقه انزلی محله به سه دسته کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت انجام شد که  افتتاح و بازسازی این پارک که به همت شهرداری لنگرود صورت گرفته از جمله طرح های کوتاه مدت بوده است لذا از این رو تسریع عملکرد مجموعه شهرداری لنگرود قابل ستایش است.

فرماندار لنگرود خاطر نشان کرد شهر لنگرود دارای ظرفیت‌های انسانی و عمرانی بسیاری است که تلاش می کنیم این ظرفیت ها را از بالقوه به بالفعل تبدیل کنیم تا شاهد پیشرفت و توسعه هر چه بیشتر این شهرستان باشیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس
طراحی شده توسط : شاهین مشایی