کام مردم شهر املش بالاخره شیرین شد


با حکم استاندار، بهرام آریامنش به عنوان شهردار املش معرفی گردید.
آئین تودیع و معارفه شهردار املش با حضور مدیرکل امور شهری استانداری گیلان، نماینده محترم مردم شهرستانهای املش و رودسر در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، فرماندار ؛ اعضای شورای تامین ؛ اعضای شورای شهر و جمعی از مسئولین و مردم شهر املش در سالن کانون معصومیه این شهر برگزار گردید.
در ابتدای این مراسم محمد ذکری ریاست شورای اسلامی شهر املش ضمن تبریک به شهردار جدید، از تلاش و همت سرپرستان سابق شهرداری املش آقایان عبدالله پور و کارجو تقدیر نمود وی افزود امید است با تعامل اعضای شورای اسلامی شهر و تجربه و توانمندی آقای آریا منش با نگاه عدالت گستر و روحیه خدمتگزار بتوانیم در پیشگاه خداوند متعال در عرصه خدمت به شهروندان املش سربلند باشیم.

رییس شورای شهر املش تاکید کرد: برای پیشبرد اهداف ترسیمی و شکوفایی شهرمان نیازمند مساعدت مسئولین شهرستان املش هستیم لذا اینجانب به نمایندگی از طرف تمامی اعضای شورای اسلامی شهر دست نیاز به سوی مسئولین محترم دراز می نمایم تا با کمک این عزیزان بتوانیم خدمات بهتر و بیشتری را به شهروندان گرانقدر ارائه نماییم.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین  صفری نماینده مردم شهرستان املش_ رودسر در مجلس شورای اسلامی اذعان داشت : باید ابتدا به سرپرستان سابق شهرداری شهر املش خسته نباشید گفت واز تلاش بی وقفه آنان تقدیر نمود همچنین به آقای آریامنش شهردار منتخب اعضای شورای اسلامی شهر املش تبریک و برای ایشان آرزوی موفقیت میکنم. نماینده شهرستانهای املش- رودسر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:  کار عمرانی با تمام سختی ها و پیچیدگی هایش؛ بن بست ندارد ،با توجه به تجاربی که دارید و با تعامل اعضای شورای اسلامی به سمت موفقیت گام بردارید و بدون توجه به مسائل سیاسی کارها را پیش ببرید. مردم شهر املش دچار مشکلات و دردهایی هستند که با حداقل اقدامات میتوان از معضلات آنان کاست. وی در پایان سخنانش خاطر نشان کرد: امروزه آفت موجود در ادارات، انتخاب سیاسی افراد است لذا انتخاب سلیقه ای  بر پایه تعاملات بسیار ناپسند و باعث پسرفت خواهد بود لذا امید است این معضل ریشه کن گردد و از افراد صالح و کاربلد در پستهای کلیدی کشور استفاده شود.

امام جمعه شهرستان املش به عنوان سومین سخنران این مراسم در سخنان کوتاهی برای شهردار جدید آرزوی توفیق نمود ؛حجت الاسلام رنجبر امام جمعه شهرستان املش اظهار داشت: شهر تاریخی املش ،شهر آیت الله ربانی و دیگر بزرگ مردان و زنان غیور و ولایت مدار است . برای توفیق خدمت به شهروندان فهیم املشی باید خداوند بزرگ را شکر نمود .وی با اشاره به برخی از معضلات شهر از جمله بازار هفتگی شهر ابراز امیدواری نمود با درایت شهردار جدید این معضلات هرچه زودتر مرتفع گردد.
فرماندار املش نیز انتخاب شهردار شهر را به ایشان و عموم مردم شهر تهنیت گفت.مهندس رضایی در مراسم تودیع و معارفه شهردار گفت: شهر املش نیازمند به یک حرکت جهادی در زمینه مدیریت شهری دارد فلذا سیاست دولت مردمی آقای رییسی جهادی کاردن و در میان مردم بودن است و ما نیز به تبعیت از آن باید بین مردم و برای مردم کار کنیم.

فرماندار شهرستان املش مهمترین نیازهای فعلی شهر املش را به شرح ذیل برشمرد:
پسماند زباله از مبدا، بحث رفع سد معبر ؛ زیباسازی شهری، آمادگی جهت کنترل بارندگی‌های احتمالی و مهار آبهای سطحی، فضای سبز، پیگیری پروژه های ناتمام، اسفالت کوچه ها ، وضعیت بازار روز، تهیه طرح تفضیلی و جامع شهری….وی ابراز خرسندی نمود با توجه به پتانسیل موجود و توانایی شهردار و تعامل اعضای شورا بتوان بر مشکلات  فوق فائق آمد.

بهرام آریامنش شهردار برگزیده شهر املش به عنوان آخرین سخنران این مراسم ضمن خیر مقدم به حاضرین
اظهار داشت : اینجانب با تمام توان تلاش خواهم نمود تا با تعامل با اعضای محترم شورای اسلامی ،نماینده محترم شهرستان، فرماندار و امام جمعه معزز و فرهیختگان این شهر کهن بتوانم خدمات شایسته در خور شهروندان گرانقدر شهر املش ارائه دهیم. وی افزود: شهری زیبا با مردمانی پرنشاط آن چیزی است که در خاطر به آن می‌اندیشم و برای تحقق این هدف تمام توان خود را بکار خواهم بست.


شهردار شهر املش در ادامه اذعان داشت: ارتقاء ظاهری و مبلمان شهری، بهبود وضعیت معابر و کوچه ها، بحث کمربندی، استفاده مطلوب از امکانات انسانی و مالی شهرداری برای عمران و آبادانی، آموزش شهروندان در بحث پسماند زباله،نگاه عدالت محور به تمام کوچه و نقاط شهر، زمینه سازی برای ایجاد درآمد سازی پایدار از طریق شناسایی و بهینه سازی پتانسیل موجود در شهر از جمله مهمترین  برنامه های اینجانب برای خدمات رسانی به شهروندان املش می باشد ،وی افزود: در عصر رقابت ها ، مدیری موفق خواهد بود که علاوه بر درک مسائل کلان ملی و برقراری تعامل با شهروندان، از ایده ها و نقطه نظرات نخبگان محلی استفاده نموده و در کوتاهترین زمان بهترین تصمیم را اتخاذ نماید. گفتنی است در ادامه این مراسم از آقایان عبدالله پور و کارجو سرپرست شهرداری املش تقدیر به عمل آمد و حکم شهرداری بهرام آریامنش توسط آقای آرنگ مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری گیلان قرائت گردید و ایشان رسماً به عنوان شهردار شهر املش معرفی گردید.
مهدی جعفری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس
طراحی شده توسط : شاهین مشایی