شهردار کومله در پیامی جنایت رژیم اشغال گر قدس رو محکوم کرد

متن پیام:

بِأَیِّ ذَنْبٍ قُتِلَتْ

در تاریخ بیش از هفتاد سال است که یک روز بدون جنایت علیه فلسطینیان را نمی‌توان یافت و اکنون پس از ضربات مجاهدان فلسطینی همزمان با «طوفان الاقصی» هیمنه دشمنان هم در هم شکست.

این رژیم کودک‌کش صهیونیست به تصور جبران شکست غیرقابل ترمیم خود، حملات کور، وحشیانه و شبانه‌روزی خود را با اقسام سلاح‌های ممنوعه و نامتعارف از جمله بمب‌های فسفری، بر سر زنان و کودکان و سالخوردگان نوار غزه شدت بخشید و اکنون در تازه‌ترین نسل‌کشی و یا به عبارتی فراتر از نسل‌کشی و جنایت جنگی وحشیانه خود، بیمارستانی را که پناهگاهی هم برای افراد آواره در این منطقه بود هدف قرار داد و خوی ددمنشی و درندگی خود را بیش از پیش به جهانیان نشان داد.

بی‌شک آزادی فلسطین و قدس شریف آرمان مشترک همه مسلمانان جهان است و خون شهدای مظلوم این حادثه، عزم ملت مقاوم فلسطین را برای نابودی اسرائیل جزم‌تر خواهد کرد.

این‌جانب حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به بیمارستان المعمدانی که باعث به خاک و خون کشیده شدن صدها تن از مردم مظلوم و بی گناه فلسطین به‌ویژه کودکان و زنان بی پناه شده است را مانند آحاد ملت ایران و جهان اسلام به شدت محکوم کرده و این اتفاق تلخ را به ساحت مقدس امام زمان (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و همه مسلمین و آزادی‌خواهان جهان تسلیت عرض می‌کنم.

«إِنَّ الَّذینَ قالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقامُوا فَلا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَ لا هُمْ یَحْزَنُون»
بی تردید کسانی که گفتند: «پروردگار ما الله است»، سپس [در میدان عمل بر این حقیقت] استقامت ورزیدند، نه بیمی بر آنان است و نه اندوهگین می‌شوند.

منوچهر مهدی پور شهردار کومله
صادق عظیمی ریس شورای شهرکومله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس
طراحی شده توسط : شاهین مشایی