بهره برداری از ۵۷ پروژه برق شهرستان لنگرود

به همت تلاش شبانروزی اداره امور برق شهرستان لنگرود صورت گرفت:

افتتاح ۵۷ پروژه برق در دهه مبارک فجر

صفرزاده سرپرست امور توزیع برق شهرستان لنگرود در افتتاح نمادین پروژه ضعف برق روستای خراط محله این شهرستان با گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اظهار کرد: دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان تلاش‌ها و عملکردهای صورت گرفته برای ایجاد امید در مردم است.


وی با اشاره به افتتاح ۵۷ پروژه برق در لنگرود با اعتباری بالغ بر ۲۰۵ هزار میلیون ریال تصریح کرد: در راستای رفع ضعف برق روستای خراط محله، ۴۲۲ متر شبکه ۲۰ کیلو وات هوایی با کابل خودنگهدار و یک دستگاه ترانس ۲۰۰ کیلوولت و احداث خروجی با اعتبار ۶۵۰ میلیون تومان به بهره برداری می‌رسد.

وی افزود: در راستای تبدیل شبکه مسی به کابل خودنگهدار با اعتبار ۳۰۰ میلیون تومان به جهت جلوگیری از سرقت کابل نیز در دستور کار قرار دارد.

صفرزاده با اشاره به اعتبارات داخلی مصوب سال ۱۴۰۲ برای برق شهرستان لنگرود ۵۷۶۰۰ میلیارد تومان گفت: در بحث توسعه و احداث روستایی و شهری و تامین برق نیز ۲۴۵۰۰میلیارد تومان با پیمانکار قرار داد بسته شده است.

به گفته وی در بحث اصلاح شبکه شهری و روستایی، تبدیل کابل مسی به کابل خودنگهدار، پایه‌های فرسوده و اصلاح شبکه ۲۰ کیلو ولت با اعتبار ۱۸۱۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

سرپرست امور توزیع برق شهرستان لنگرود به تبدیل کابل مسی به کابل خودنگهدار در ۶ ماهه دوم سال جاری در شهرستان اشاره کرد و گفت: بیش از ۴۳ کیلومتر پروژه با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان قرارداد با پیمانکار مربوطه تنظیم و هم اکنون بیش از ۶کیلومتر نیز انجام شده است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس
طراحی شده توسط : شاهین مشایی